O mně

aneb proč KUCHYNE-CHYTRE.CZ a jak jsem se k nim dostal...

Krásný den!

Jmenuji se Libor Šenk, mám na starost kuchyňské studio a primárně se zabývám návrhy kuchyňských linek. Vzděláním jsem technik, nicméně většinu své profesní kariéry jsem se zabýval obchodem v různých oblastech. Vždycky mne to hodně táhlo k IT technologiím a řadu let jsem byl úspěšným obchodníkem v této oblasti.

Jak jsem se tedy stal odborníkem na kuchyňské linky?

Cesta k této mé současné profesi vedla různými směry. Poté, co jsem opustil IT, věnoval jsem se několik let maloobchodu a prodeji přes internet. Tedy v IT branži mi jak se říká „trošku ujel vlak“, což mi zkomplikovalo návrat k oboru. Z řady osobních důvodů jsem změnil své působiště. Přišel jsem do nového města a hledal jsem nové uplatnění. A jak už asi tušíte, naskytla se mi příležitost věnovat se právě kuchyním a bydlení. Této práci se věnuji již několik let, během kterých jsem získal řadu zkušeností ze stovek realizací a návrhů nových kuchyní.

Ke kuchyním mám blízko…

Dnes se hodně pracuje s počítači, tedy moje praxe z IT mi velmi usnadnila moji současnou práci, při které bych se bez počítače, internetu a vhodných programů neobešel. Jako obchodník jsem byl často v kontaktu se zákazníky různého typu, od velkých firem až po jednotlivce a při těchto jednáních a kontaktech jsem se hodně naučil. Vím, že zákazník hledá odborníka, chce mít jistotu, že zvolil správného dodavatele, správný produkt atd. Naučil jsem se lidem naslouchat a ptát se na jejich potřeby a na základě toho hledat pro zákazníky nejvhodnější řešení. Toto je i při diskusích o nových kuchyňských linkách velmi důležitá součást mé práce, při které mi pomáhá i mé technické vzdělání.

Také jsem si během svého života zařizoval vlastní bydlení a tím i kuchyňské linky. První kuchyň jsem si celou vymyslel a navrhl sám. Vím, co tento proces představoval a vím, co mi přinesl pozitivního i negativního. Podruhé jsme si nechali novou kuchyňskou linku sestavit od odborníka a i z této zkušenosti jsem si odnesl řadu podnětů, které nyní ve své práci využívám.

V neposlední řadě poměrně rád vařím, a tak i z vlastní zkušenosti vím, co je a není v kuchyni dobré. Mám rád funkční věci, které mi usnadní život a kuchyňská linka je věc, která není jen na okrasu. Proto hodně se zákazníky diskutuji o funkčnosti a ergonomii v kuchyni a hledáme nejlepší kompromis mezi vhledem, funkčností a cenou nové kuchyně.

Proč KUCHYNE-CHYTRE.CZ ?

Přemýšlel jsem nad tím, jak své stránky nazvat. Není snadné najít vhodné doménové jméno, které by současně vystihovalo zaměření webu, bylo dobře zapamatovatelné a přitom bylo volné. Nakonec jsem zvolil název webu KUCHYNE-CHYTRE.cz, který dle mého soudu dobře vystihuje můj záměr.

Jde mi o to svým zákazníkům pomoci s jejich vysněnou kuchyní. Každý chce něco jiného, každý má jiné možnosti, ale všichni chtějí ze svých možností vytěžit maximum. Pro každého je jeho vysněná kuchyňská linka jiná, někdo preferuje vzhled, někdo funkčnost, většina chce obojí. Mým cílem je, aby pro každého zákazníka byla jeho nová kuchyňská linka splněním jeho snu, aby pro něj byla sexy = přitažlivá, aby se v kuchyni cítil dobře, aby plnila to, co od nové kuchyně čekal a po čem toužil.

Drtivá většina těch, kteří chtějí novou kuchyňskou linku, mají na její pořízení nějaký předem stanovený rozpočet. Já a tím i web KUCHYNE-CHYTRE.CZ má za cíl Vám pomoci tak, abyste za svoje peníze získali maximum, abyste je investovali chytře.  A nejde jen o účelně vynaloženou investici, ale také o to, abyste své přípravy na realizaci nové kuchyňské linky dělali tak, aby měly smysl, aby odpovídaly budoucímu stavu a abyste nemuseli kvůli např. chybně realizovaným rozvodům investovat další peníze a nebo svůj čas do nápravy takto nechtěně vzniklých chyb.

Budu rád, když tyto stránky budou mít pro Vás smysl a budu se těšit na spolupráci s vámi, na vaše dotazy, připomínky a podněty.

 

 

A co Vy ? Přemýšlíte o své nové "chytře řešené" kuchyňské lince?

Napište, zavolejte nebo si rovnou domluvte se mnou schůzku. Budu se maximálně snažit, abychom společně splnili Váš sen o nové kuchyni. Zde najdete všechny důležité kontakty, stačí jen kliknout.