Kuchyňská linka pro dceru do nového pražského bytu

Kuchyňskou linku Vám dodáme třeba do Prahy

Kuchyňskou linku do Prahy? Ostatně proč ne... Jak už to bývá, i v tomto případě klient hledal vhodného dodavatele. Jeho požadavkem byla moderní, plně vybavená kuchyňská linka pro nový pražský byt ve výstavbě, který bude sloužit klientově dceři.

Zpočátku oslovili několik pražských kuchyňských studií a zjistili tak, že náklady na kuchyňskou linku v požadovaném provedení jsou nad rámec jejich představ. Vzhledem k tomu, že zákazník bydlí v Olomouckém kraji, oslovil naše kuchyňské studio a nechal si vypracovat nabíku s 3D návrhem.

Požadavky zákazníka

 • 1
  Moderní vzhled kuchyně ve vysokém lesku
 • 2
  Rohový granitový dřez
 • 3
  Tři věže - vysoké skříně - na potraviny s celovýsuvem, troubu s mikrovlnkou a na vestavnou lednici
 • 4
  Vestavná myčka 60 cm
 • 5
  Moderní výklopy osazené kováním Blum Aventos
 • 6
  Doprava do Prahy a montáž kuchyně

Vzhledem k požadavkům na kuchyňskou linku bylo jednoznacnou volbou řešení postavené na platformě Emka Dynamik. Vzhledem k požadavku na vysoký lesk dvířek jsme zvažovali provedení dvířek lakovaných a fóliovaných.  Vzhledem k poměru cena/kvalita/provedení jsme se rozhodli pro foliovaná mdf dvířka v kombinaci černý a bílý vysoký lesk na antracitovém korpusu. Pracovní deska byla také v antracitové barvě, dekor F380 Zeus tmavý od firmy Kronospan.

Komplexní dodávka zahrnovala i vestavné spotřebiče v tomto případě od etablovaného českého výrobce firmy Concept s prodlouženou tříletou zárukou.

Dopravu kuchyně jsme zajistili naší firemní dodávkou. Byt se náchazí v 5. nadzemním podlaží a v době závozu nefungoval výtah, což pro nás znamenalu ruční výnos kompletní kuchyně a spotřebičů. Klient si naštěstí operativně zajistil dva pomocníky na výnos, s jejichž pomocí se podařilo kuchyň dostat v pořádku do bytu.

Následně naši montéři během dvou dnů provedli kvalitní montáž kuchyně. Při montáži kuchyně jsme zjistili jednu nepříjemnost s nevhodnou volbou celovýsuvu (cargo) do potravinové skříně. Tento problem se nám podařilo vyřešit výměnou za vhodné cargo, vše ve spolupráci s výrobcem kuchyně.

Zákazník je s provedením a montáží kuchyně spokojen.

Návrh kuchyně

Líbí se vám tato kuchyňská linka? Vyplňte jednoduchý formulář, ozvu se Vám!

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.