Kuchyňská linka pro dceru do nového pražského bytu

Rohová kuchyňská linka v panelovém bytě po rekonstrukci jádra

Vzhledem k tomu, jak lidé modernizují a rekonstruují své byty v panelových domech, není návrh kuchyně do "paneláku" ojedinělý.   Nicméně "šablona" pro kuchyňskou linku je častokrát velmi podobná. To ale neplatí o tomto případu, kde se podařilo navrhnout  a realizovat kuchyň, jakou byste v panelovém bytě pravděpodobně nehledali.

Posuďte sami, jak se to podařilo a jestli i pro Vás nebylo obdobné řešení nové kuchyně vhodné.  Samozřejmě že i tento případ měl několik variant, na základě kterých si zákazník zvolil pro něj to nejvhodnější.

Požadavky zákazníka

 • 1
  Nadčasový vzhled kuchyňské linky
 • 2
  Volně stojící sporák, dřez a 60cm myčku ve vzájemné blízkosti
 • 3
  Co nejvíce praktických šuplíků
 • 4
  Požadavek na cenovou dostupnost

Skloubit všechny požadavky zákazníků nebylo úplně snadné, nicméně se nám podařilo najít řešení, které vyhovovalo a pro daný účel bylo dobře uchopitelné.

Potřebovali jsme volit takový kuchyňský program, který  dovolí díky dostatečnému množství a rozmanitosti skříněk  kuchyňskou linku do daného prostoru  vhodně "napasovat". Požadavek na příznivou cenu nám nedovoloval jít do řešení, kde bychom mohli využít výrobu skříněk na míru.  Pro daný účel nám tedy jak cenou, tak skladbou dostupných skříněk, tak vzhledem a technickými vlastnostmi  vyhovovala řada kuchyní Family Line.

Některým nutným úpravám skříněk jsme se nevyhnuli, nicméně byly v režii našich zkušených montérů, kteří si s tímto úkolem poradili na výbornou.

Návrh kuchyně

Líbí se vám tato kuchyňská linka? Vyplňte jednoduchý formulář, ozvu se Vám!

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.