Kuchyňská linka Emka Dynamik na míru

Jak projekt této kuchyně vznikl?

Naše kuchyňské studio navštívil zákazník, který zjevně hledal dodavatele na svoji novou kuchyňskou linku do svého nově zrekonstruovaného domu. Nejprve se pečlivě seznámil se  naší nabídkou kuchyní, řadu věcí jsem mu odprezentoval a nakonec svolil k první schůzce směřující k návrhu jeho nové kuchyně  a k cenové kalkulaci. Zákazník již přišel s návrhem kuchyně od konkurence a chtěl obdobnou variantu nacenit. Výsledkem byl návrh kuchyně, který do značné míry vycházel z návrhu, se kterým přišel. Nicméně během diskuse se zákazníkem nad původním návrhem jsem narazil na několik slabin původního řešení, které zákazníka přesvědčily pokračovat se mnou v dalších jednáních.

Domnívám se, že právě několik drobných informací, které však byly pro bezproblémové fungování nové kluchyně podstatné a na které ho konkurence neupozornila, moji nabídku přijal.  I po cenové stránce naše nabídka byla pro klienta zajímavá a dohodli jsme se na realizaci kuchyně.

Provedení kuchyně bylo v dekorech šedá (korpus s ABS hranou 0,5 mm) a slonová kost (dvířka s ABS hranou 2 mm). Kuchyňská linka byla realizována včetně montáže a dodávky všech spotřebičů, dřezu s baterií a montáží.

Naši zkušení montéři se při montáži kuchyně zapotili, protože kuchyň zákazníka měla křivé stěny, které navíc nebyly v pravém úhlu.

Vše dopadlo dobře a vysloužili jsme si pochvalu od zákazníka, který je s kuchyní a prací našich montérů spokojen.

Návrh kuchyně

Líbí se vám tato kuchyňská linka? Vyplňte jednoduchý formulář, ozvu se Vám!

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.